Sklepy internetowe Skierniewice. Skuteczna sprzedaż online!

Tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy tworzenie sklepów internetowych, które stają się efektywnym narzędziem do generowania zysków. Projektujemy na podstawie najnowszych trendów, zgodnie z wytycznymi UI oraz UX. Pilnując się tych zasad sklep, jest prosty w obsłudze, posiada intuicyjną nawigację i jest przyjazny dla użytkownika. Robimy więc wszystko, aby kupowanie było komfortowe i szybkie. Tworzone przez nas sklepy można w dowolny sposób rozbudowywać tak, aby były w pełni dopasowane do potrzeb. Wiele osób traktuje stworzenie takiego sklepu jako inwestycję. Tworzone przez nas e-sklepy można rozbudowywać etapami, a co za tym idzie rozłożyć koszty projektu w czasie.

 

W sieci można znaleźć szereg przykładów sklepów, które niczym się między sobą nie różnią i nie działają poprawnie. My proponujemy narzędzie, które będzie faktycznie napędzało sprzedaż. Tworzone przez nas rozwiązania są przyjazne użytkownikowi, ale też są proste w obsłudze od strony administracyjnej, pozwalają na szybkie dokonywanie zmian na stronie sklepu czy też wygodne dodawanie produktów do bazy. Dzięki naszym rozwiązaniom prowadzenie e-sklepu może być naprawdę proste. Dodatkowo każdy tworzony przez nas sklep można zintegrować z zewnętrznymi systemami, takimi jak, popularne Allegro, szybkie płatności czy też firmami kurierskimi.

 

Skuteczne Sklepy Internetowe Skierniewice!

Nasza agencja oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie, zapewniając naszym klientom wysoką jakość i skuteczność działań.

 

Sklepy internetowe Skierniewice: ul. Rybickiego 8 lok.223 - Serdecznie Zapraszamy do naszego biura!

Sklep www wymagania

PODSTAWOWE WYMAGANIA E-SKLEPU

 

Sklep internetowy powinien spełniać kilka podstawowych elementów, by mógł prowadzić sprzedaż.

 

01. Certyfikat SSL.

Pozwala nam szyfrować dane na poziomie domeny, na której jest sklep internetowy. Jest to bardzo ważny element, który dba o bezpieczeństwo danych znajdujących się na platformie e-commerce. Platformy zewnętrzne, z którymi integrujemy sklepy internetowe, certyfikat SSL jest obowiązkowy.

 

02. Odpowiedni serwer.

Wydajny i bezpieczny serwer to miejsce na pliki naszego e-sklepu. Hosting powinien charakteryzować się wysokim współczynnikiem bezawaryjności. Małe, niewymagające sklepy można wdrożyć na hosting współdzielony. Większe i bardziej wymagające powinny obsługiwane być na serwerach VPS lub dedykowanych, które zapewnią nam odpowiednią ilość zasobów.

 

03. Aktualne regulaminy RODO i zgłoszenie GIODO.

Sprzedaż w internecie wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych naszych klientów. Koniecznie musimy sklep uzbroić w odpowiednie regulaminy oraz zgłosić go do odpowiednich instytucji.

 

04. Działalność gospodarcza.

Założenie działalności gospodarczej pozwoli na legalne prowadzenie sprzedaży internetowej.

Jak wspomóc sklep internetowy?

Daj się poznać dołącz do swojego sklepu www blog

Blog na sklepie internetowym to narzędzie marketingowe dla naszej platformy sprzedażowej. Potrafi on zwiększać popularność marki oraz wpłynąć pozytywnie na sprzedaż. Należy pamiętać, że wyszukiwarka Google bardzo dobrze reaguje na unikalne i wartościowe opisy. Tworząc konkretne artykuły mamy, szansę na wyższy ranking w wyszukiwarce na frazy długoogonowe. Dodatkowo blogiem możemy wspomóc pozycjonowanie sklepu.

 

Pisząc regularnie i sensownie, unikalne artykuły branżowe zostajemy postrzegani przez potencjalnych klientów jako eksperci i zyskujemy zaufanie.

Formularz kontaktowy

Zainteresowany

naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@webdevelopment.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.