Tworzenie sklepów internetowych - Skuteczna sprzedaż!

Tworzenie sklepów internetowych

Oferujemy tworzenie sklepów internetowych, które stają się efektywnym narzędziem do generowania zysków. Projektujemy w oparciu o najnowsze treny, a także zgodnie z wytycznymi  UI oraz UX tak, aby finalnie sklep był prosty w obsłudze, posiadał intuicyjną nawigację i był przyjazny dla użytkownika, robimy więc wszystko, aby kupowanie było komfortowe i szybkie. Tworzone przez nas rozwiązania można w dowolny sposób rozbudowywać tak, aby były w pełni dopasowane do potrzeb. Wiele osób traktuje stworzenie takiego sklepu jako inwestycję. Każdy tworzony przez nas e-sklep można rozbudowywać etapami, a co za tym idzie rozłożyć koszty projektu w czasie. 

 

W sieci można znaleźć szereg przykładów sklepów, które niczym się między sobą nie różnią i nie działają poprawnie. My proponujemy narzędzie, które będzie faktycznie napędzało sprzedaż. Tworzone przez nas rozwiązania są przyjazne użytkownikowi, ale też są proste w obsłudze od strony administracyjnej, pozwalają na szybkie dokonywanie zmian na stronie sklepu czy też wygodne dodawanie produktów do bazy. Dzięki naszym rozwiązaniom prowadzenie e-sklepu może być naprawdę proste. Dodatkowo, każdy tworzony przez nas sklep można zintegrować z zewnętrznymi systemami, takimi jak chociażby popularne Allegro, szybkie płatności czy też firmami kurierskimi.

 

Sklep www wymagania

PODSTAWOWE WYMAGANIA E-SKLEP

 

Sklep internetowy powinien  spełniać kilka podstawowych elementów by mógł prowadzić sprzedaż.

 

 

01. Certyfikat SSL

Certyfikat SSL pozwala nam szyfrować dane na poziomie domeny na której jest sklep internetowy. Jest to bardzo ważny element który dba o bezpieczeństwo danych znajdujących się na platformie e-commerce. Paltformy zewnętrzne z którymi integrujemy sklepy internetowe, certyfikat SSL jest obowiązkowy.

 

02. Odpowiedni serwer

Wydajny i bezpieczny serwer to miejsce na pliki naszego e-sklepu. Hosting powinien charakteryzować się wysokim współczynnikiem bezawaryjności. Małe, niewymagające sklepy można wdrożyć na hosting współdzielony lecz większe i bardziej wymagające powinny oobsługiwane być na serwerach VPS lub dedykowanych które zapewnią nam odpowiednią ilość zasobów.

 

03. Aktualne regulaminy RODO i zgłoszenie GIODO

Sprzedaż w internecie wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych naszych klientów. Koniecznie musimy sklep uzbroić w odpowiednie regulaminy oraz zgłosić go do odpowiednich instytucji.

 

04. Działalność gospodarcza

Założenie działalności gospodarczej pozwoli na legalne prowadzenie sprzedaży internetowej.

Jak wspomóc sklep internetowy?

Daj się poznać dołącz do swojego sklepu www blog

Blog na sklepie internetowym to narzedzie marketingowe dla naszej platformy sprzedażowej, dzieki któremy możemy zwiększać popularność marki oraz wpłynąc pozytywnie na sprzedaż.

 

Należy pamiętać, że wyszukiwarka Google bardzo dobrze reaguje na unikalne i wartościowe opisy. Tworząc konkretne artykuły mamy szansę na wyższy ranking w wyszukiwarce na frazy długoogonowe, dodatkowo blogiem możemy wspomóc pozycjonowanie sklepu.

 

Pisząc regularnie i sensownie, unikalne artykuły branżowe zostajemy postrzegani przez potencjalnych klientów jako eksperci i zyskujemy zaufanie. 

 

 

Formularz kontaktowy

Zainteresowany

naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@webdevelopment.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.