Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych!

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Wysokie pozycje w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe pozwalają zwiększyć ruch na stronie, a co za tym idzie pozyskiwać nowych klientów i finalnie zwiększyć sprzedaż. Jednakże, można wyróżnić jeszcze wiele innych zalet tej usługi. Może ona wspierać działania wizerunkowe i sprawić, że firma stanie się bardziej rozpoznawalna. 

 

Pozycjonowanie stron internetowych polega na przeprowadzeniu działań, które sprawią, że strona znajdzie się wysoko na liście wyników wyszukiwania na wybrane, wcześniej zdefiniowane słowa kluczowe. Ważne, aby frazy kluczowe były popularne i często wpisywane przez użytkowników do wyszukiwarki, gdyż to będzie mogło przełożyć się na realne zyski. Tak naprawdę, na dzień dzisiejszy, zarówno firmowa strona internetowa jak i sklep bez odpowiedniej reklamy mają bardzo małe szanse na to, aby zaistnieć w sieci. Dlatego też najlepiej pomyśleć o pozycjonowaniu już na etapie projektowania strony. Dzięki temu w momencie, kiedy strona będzie już w sieci, będzie mogła na siebie zarabiać i wygenerować sensowne zyski dla naszej firmy.

Informacje o pozycjonowaniu

Szanowny kliencie bardzo się cieszymy, że zainteresowałeś się tą informacja gdyż ona jest dla Ciebie by wyjaśnić jak działą pozycjonowanie i jak my to robimy.

 

Pozycjonowanie to proces długofalowy nie ma możliwośći wypozycjonować strony raz na zawsze, dlatego też sugerujemy dłuższą współpracę na polu pozycjonowania. Pierwsze efekty w postaci  pozycji mogą pojawić się po 3 do 4 miesięcy.

 

Zawsze robimy audyt strony na potrzeby pozycjonowania strony internetowej następnie wprowadzamy zmiany i ciągle monitorujemy zmiany w algorytmie Googla aby można było na czas reagować na zmiany.

 

Stronę optymalizujemy według wytycznych Googla. Należy pamiętać że pozycjonowanie naturalne nie jest tak na prawdę naturalne ( naturalne moga być pojawiające się wyniki w wyszukiwarce - w wyszukiwarce mogą pojawić się równiez linki sponsorowane ADS/Adwords ), gdyż manipulujemy stroną by uzyskać jak najwyższe pozycje lecz dobieramy jak najbardziej optymalne metody by nie zrobić stronie krzywdy. Obecnie dużą moc mają linki prowadzące do strony więc robiąc link building (pozyskiwanie linków z stron tematycznych do strony pozycjonowanej) nie jest to naturalne i zawsze wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem. Cały proces pozycjonowania robimy przemyślanie i z rozwagą dzięki czemu ryzyko kary od Googla jest zminimalizowane do minimum.

 

Drogi kliencie powyższe informacje  przedstawiają, że pozycjonowanie  stron lub sklepów to bardzo odpowiedzialne zadanie i źle wykonana usługa może doprowadzić do dużych strat.

Najczęściej zadawane pytania

Informacje najcześciej zadawane pytania

01. Jaka jest cena pozycjonowania

Nie jesteśmy w stanie wycenić usługi pozycjonowania z góry, nie znając adresu strony internetowej, celów klienta, fraz kluczowych, dlatego też wycena jest indywidualna po przeanalizowaniu strony.

 

02. Czy w ramach pozycjonowania naprawiacie błedy na stronie które nie mają wpływu na pozycje

Umowa nie obejmuje usunięcie błędów ze strony które nie mają wpływu na pozycjonowanie. Naprawa błędów jest traktowana jako osobna usługa i również osobno wyceniana.

 

03. Jakie raporty będę otrzymywać w ramach pozycjonowania

W zalezności od formy rozliczania oraz umowy raporty jakie możesz otrzymać to: raport fraz kluczowych i pozycji, raport z optymalizacji, raport pozyskanych linków, informacje widoczności witryny w wyszukiwarkach.

 

04. Czy audyt strony jest potrzebny do pozycjonowania

Skuteczne pozycjonowanie bez wcześniejszego audytu jest niemożliwe. Audyt ma na celu wskazanie słabych punktów strony lub sklepu internetowego oraz błędów.  Przed przystapieniem do pozycjonowania należy zoptymalizować stronę wg. wytycznych audytu.

 

05. Po co nam dostęp do FTP-a

Dostęp do FTP-a pozwala nam na wgląd do plików które są odpowiedzialne za stronę. Dzięki dostepowi możemy w szybki sposób reagować na zmiany w wyszukiwarce Google i wprowadzać zmiany na potrzeby pozycjonowania.

 

06. Czy dajecie gwarancje na pozycjonowanie?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć zmian w algorytmie Googla, dlatego też nikt nie jest w stanie dać gwarancji pozycji w wyszukiwarce. Gwarantujemy za to, że pozycjonowanie będziemy realizować według wytycznych Googla a linkowane wykonywać będziemy zachowując największą ostrożnąć, by wykluczyć ryzyko dostania filtra lub kary od Googla.

formularz kontaktowy

Zainteresowany

naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@webdevelopment.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.