Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych!

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie stron internetowych jest obecnie jedną z najskuteczniejszych form marketingu internetowego. Wysokie pozycje w wyszukiwarce na wybrane słowa kluczowe pozwalają zwiększyć ruch na stronie, pozyskiwać nowych klientów i zwiększyć sprzedaż. Jednakże można wyróżnić jeszcze wiele innych zalet tej usługi. Może ona wspierać działania wizerunkowe i sprawić, że firma stanie się bardziej rozpoznawalna.

 

Pozycjonowanie stron www polega na prowadzeniu działań sprawiających, że strona znajdzie się wysoko na liście wyników wyszukiwania na wybrane, słowa kluczowe.

 

Ważne jest, aby frazy kluczowe były dobrze dobrane do branży klienta, gdyż to będzie mogło przełożyć się na realne zyski. Tak naprawdę, zarówno firmowa strona internetowa, jak i sklep bez odpowiedniej reklamy mają bardzo małe szanse na to, aby zaistnieć w sieci. Dlatego też najlepiej pomyśleć o pozycjonowaniu już na etapie projektowania strony. Kiedy strona będzie już w sieci, będzie mogła na siebie zarabiać i wygenerować zyski dla firmy.

Informacje o pozycjonowaniu

Szanowny kliencie bardzo się cieszymy, że zainteresowałeś się tą informacją, gdyż ona jest dla Ciebie, by wyjaśnić, jak działa pozycjonowanie, i jak my to robimy.

 

Pozycjonowanie stron www to proces długofalowy nie ma możliwości wy pozycjonować strony raz na zawsze. Sugerujemy dłuższą współpracę na polu pozycjonowania. Pierwsze efekty w postaci pozycji mogą pojawić się po 3 do 4 miesięcy. Zawsze robimy audyt strony, na potrzeby pozycjonowania, a następnie wprowadzamy zmiany. Ciągle monitorujemy zmiany w algorytmie Google, aby można było na czas reagować na zmiany.

 

Wszystkie pozycjonowane strony, optymalizujemy według wytycznych Google.

 

Obecnie dużą moc mają linki prowadzące do strony. Link building (pozyskiwanie linków ze stron tematycznych do strony pozycjonowanej) nie jest to naturalne i zawsze wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem. Cały proces pozycjonowania robimy przemyślanie i z rozwagą, dzięki czemu ryzyko kary od Google jest zminimalizowane do minimum.

Najczęściej zadawane pytania

Informacje najczęściej zadawane pytania

01. Jaka jest cena pozycjonowania?

Nie jesteśmy w stanie wycenić usługi pozycjonowania z góry. Do wyceny potrzebujemy, adresu strony internetowej, celów klienta, fraz kluczowych, dlatego też wycena jest indywidualna po przeanalizowaniu strony.

 

02. Czy w ramach pozycjonowania naprawiacie błędy na stronie, które nie mają wpływu na pozycje?

Umowa nie obejmuje usunięcie błędów ze strony, które nie mają wpływu na pozycjonowanie. Naprawa błędów jest traktowana jako osobna usługa i również osobno wyceniana.

 

03. Jakie raporty będę otrzymywać w ramach pozycjonowania?

W zależności od formy rozliczania oraz umowy raporty, jakie możesz otrzymać to: raport fraz kluczowych i pozycji, raport z optymalizacji, raport pozyskanych linków, informacje widoczności witryny w wyszukiwarkach.

 

04. Czy audyt strony jest potrzebny do pozycjonowania?

Skuteczne pozycjonowanie bez wcześniejszego audytu jest niemożliwe. Audyt ma na celu wskazanie słabych punktów strony lub sklepu internetowego oraz błędów. Przed przystąpieniem do pozycjonowania należy zoptymalizować stronę wg wytycznych audytu.

 

05. Po co nam dostęp do FTP-a?

Dostęp do FTP-a pozwala nam na wgląd do plików, które są odpowiedzialne za stronę. Dzięki dostępowi możemy w szybki sposób reagować na zmiany w wyszukiwarce Google i wprowadzać zmiany na potrzeby pozycjonowania.

 

06. Czy dajecie gwarancje na pozycjonowanie?

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć zmian w algorytmie Google. Nikt nie jest w stanie dać gwarancji na usługę, jaką jest pozycjonowanie. Gwarantujemy, że pozycjonowanie będziemy realizować według wytycznych Google. Linkowane wykonywać będziemy, zachowując największą ostrożność, by wykluczyć ryzyko dostania filtra lub kary od Google.

formularz kontaktowy

Zainteresowany

naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@webdevelopment.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.