Tworzenie stron www | Skuteczne strony internetowe!

Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych jest głównym obszarem naszej specjalizacji. Posiadamy w tym temacie ogromne doświadczenie oraz wiedzę popartą praktyką. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, aby firmowa strona internetowa była dla odbiorców atrakcyjna pod względem wizualnym, a także funkcjonalna pod względem jej działania. Wykonujemy projektowanie stron w oparciu o wytyczne klienta, a proponowane przez nas projekty są odzwierciedleniem najnowszych trendów. Dokładamy wszelkich starań, aby strona charakteryzowała się nowoczesnym wyglądem, który przyciąga uwagę użytkownika. Jednocześnie, staramy się stosować najnowsze technologie, które gwarantują poprawne działanie strony, a także umożliwiają jej odpowiednie wyświetlanie na każdym rodzaju urządzenia (Responsive Web Design). 

 

Tworzenie i projektowanie stron opieramy o łatwy w obsłudze system zarządzania treścią CMS, dzięki któremu po ukończeniu prac będzie można samodzielnie dokonywać zmian na stronie. Nasze produkty są w pełni zgodne z RODO, a także mieszczą się w standardach UX/UI. Ze względu na fakt, że każdy z projektów jest inny- staramy się wyceniać je indywidualnie i uczciwie w stosunku do ilości pracy, jakiej wymagają. Zawsze staramy się proponować klientom rozwiązania, które wiemy, że mogą sprawdzić się w praktyce.

Proces tworzenia stron www

PROCES TWORZENIA STRONY INTERNETOWEJ

 

W naszej firmie profesjonalne podejście do każdego projektu to standard! dlatego też stworzenie strony internetowej  podzieliliśmy na etapy. W ten sposób powstają profesjonalne strony internetowe.

 

 

01. Kontakt z klientem

Kontakt z klientem to kluczowy moment w projekcie, właśnie na tym etapie wsłuchujemy się w potrzeby klienta informuje nas co chce osiągnąć dzięki stronie internetowej. Po wysłuchaniu potrzeb klienta robimy research, tworzymy wycenę którą wysyłamy klientowi.

 

02. Makiety i projekty graficzne strony

Po uzgodnieniu z klientem wszystkich detali i omówieniu specyfikacji projektu przystępujemy do prac graficznych. Na tym etapie są tworzone makiety i projekty graficzne. Na poziomie makiet i projektów graficznych pracujemy nad UI i UX strony internetowej, to właśnie w tym momencie już widzimy jak może wyglądać i funkcjonowac strona internetowa. Projekty które stworzyliśmy przesyłamy naszemu klientowi do akceptacji. 

 

03. Tworzenie strony na podstawie projektów graficznych

Etap poświęcony programowaniu strony według projektów graficznych. W tym momencie uzbrajamy stronę interentową w ustaloną funkcjonalność wdrażamy system CMS, optymalizujemy pod SEO. Podczas kodowania i programowania możemy również uzupełnić stronę w materiały które klient nam przekazał. 

 

04. Testy i wdrożenie strony

To już ostatni etap - po stworzeniu strony na testowym serwerze wykonywane są testy. Podczas trestów eliminujemy błedy które wychwyciliśmy i wdrażamy również uwagi klienta. W przypadku jak strona jest już przetestowana uzbrojona w treśći wdrażamy ją na serwer docelowy na którym rówiez przeprowadzamy testy. Jak strona już jest na serwerze wdrażamy system analityczny Google Analitics.

Działania by strona była skuteczna

Co dalej? co warto zrobić by strona internetowa byłą skuteczna!

W przypadku jak mamy już stronę internetową  to na sam koniec udzielamy klientowi informacji co może zrobić by jego strona byłą bardziej skuteczna i trafiała do grupy docelowej.

 

Stworzona strona internetowa nie może zostać sama sobie gdyż nie po to zostałą stworzona by tylko była w sieci. Strona ma przynosić korzyści do firmy pod względem wizerunkowym i finansowym dlatego też należy o niej pamiętać i używać jej jako narzedzia biznesowego.

 

Dobrym pomysłem jest prowadzenie bloga na stronie internetowej (każdemu klientowi oferujemy stworzenie bloga). Pisanie na tematy związane z branżą lub artykuły specjalistyczne dotyczące branży w której jesteśmy, kreuje nas jako specjalistów w branży. Artykuły na blogu pozwolą żyć naszej stronie a Google z pewnością zauważy, że nasza strona ma unikalne treści i pozytywny przekaz i będzie ją premiowac lepszą widocznością w wyszukiwarce.

 

Prowadzenie boga, aktualizowanie strony jesteśmy w stanie robić sami lecz do pozycjonowania czy kampanii ADS bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia lepiej się nie zabierać gdyż możemy zrobić więcej złego niż dobrego.  Pozycjonowanie  i Google ADS to bardzo dobry sposób reklamy dzięki której trafiamy do uzytkowników którzy akurat w danym momencie szukają takich usług lub produktów które oferujemy.

 

Bardzo często zdarza się, że klient nam nam zleca zajmowanie się stroną pod kontem marketingu internetowego, oszczędzajac swój czas. Zazwyczaj samodzielnie chce się podejmować takich zadań lecz brakuje mu czasu jak i wiedzy by samodzielnie w skuteczny sposób pozycjonować stronę lub prowadzić kampanie ADS / Adwords.

formularz kontaktowy

Zainteresowany

naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami!

Może Pani/Pan wycofać każdą z powyższych zgód w każdym momencie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@webdevelopment.com.pl Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.